Doniczki na taras

Zielone tarasy latem zapewniają odrobinę upragnionego cienia i chronią przed palącym słońcem. Z naszymi doniczkami aranżacja stylowego tarasu jest łatwa i przyjemna. Klasyczne kształty i kolory sprawdzą się w każdym miejscu. Piękne doniczki o fakturze drewna uzupełnią naturalne wykończenie tarasów naszych klientów. Oferujemy nieszablonowe doniczki na taras urządzony w Twoim ulubionym stylu. Niespotykane kształty oraz głęboka kolorystyka dadzą możliwość podkreślenia piękna zieleni i stworzą dla niej odpowiednią oprawę i kontrast. Dysponujemy donicami zarówno na niewielkie rośliny, jak również większe tuje, drzewka oraz krzewy.

Doniczki tarasowe - szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór doniczek w różnych kształtach. Oferujemy szerokie doniczki prostokątne, w których zmieścisz kilka mniejszych roślin posadzonych obok siebie. W naszych magazynach nie brakuje również wysokich donic tarasowych przeznaczonych do sadzenia w nich okazalszych krzewów lub drzewek. Posiadamy też małe doniczki na taras, które przeznaczone są do sadzenia pojedynczych, mniejszych kwiatów, np. bratków, fiołków czy roślin cebulkowych.

W sklepie fajnedonice.pl zaaranżujesz swój taras według własnych upodobań. Doniczki o prostych, geometrycznych kształtach, pomalowane na różne odcienie szarości doskonale wpiszą się w nowoczesny wystrój lub styl surowy styl skandynawski. Rattanowe donice tarasowe, które występują w odcieniach piaskowych czy taupe, idealnie podkreślą charakter Twojego rustykalnego tarasu, na którym dominują kolory ziemi.

Jeśli hodujesz całoroczne rośliny doniczkowe, musisz zadbać o to, by Twoje donice na taras były odporne na działanie czynników atmosferycznych. W naszym sklepie znajdziesz doniczki wykonane z clayfibre’y, czyli mieszkanki betonu i włókna szklanego, która zapewnia odporność na mróz i śnieg. Rattanowe donice tarasowe także doskonale spisują się w warunkach zewnętrznych. Doniczki tarasowe w naszym sklepie są objęte gwarancją.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko donice. Sprzedajemy również wielopoziomowe, metalowe regały na rośliny oraz rattanowe, przytwierdzane do ściany osłonki, którymi ochronisz zarówno donice, jak i rośliny. Cały ten asortyment daje ogromne możliwości w tworzeniu wystroju tarasu, który może stać się wizytówką Twojego domu.

 

 

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę
       [ 1 ]  2   3   4       następne ›     ostatnie »
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl