Doniczki i donice gliniane

Dla naszych najbardziej wymagających klientów prezentujemy bogaty wybór w większośc ręcznie wykonywanych donic glinianych. Tego typu akcesoria są przewidziane dla tych wszystkich, którzy w aranżacji roślinności nie uznają kompromisów, zarówno w dziedzinie wyglądu zewnętrznego, jak również jakości wykonania. Doniczki gliniane z naszego sklepu cechują się doskonałymi parametrami użytkowymi, będąc produktami, które zadowolą nawet najbardziej wysmakowane gusta. Wykonanie z naturalnych odmian gliny, bez domieszek materiałów syntetycznych, zapewnia im bardzo wysoką trwałość, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z nich przez lata. Doskonale sprawdzą się one zarówno wewnątrz domu, jak również poza nim: w altanie, ogrodzie, na tarasie i balkonie.

Donice gliniane z naszego sklepu to dodatkowo wyroby całkowicie naturalne, nietoksyczne i antyalergiczne, co sprawia, że korzystać z nich mogą również osoby uczulone na działanie materiałów pochodzących z przerobu ropy naftowej (poliuretany, PVC i in.). W ofercie posiadamy również praktyczne osłonki, które nadadzą starym, zniszczonym doniczkom nowe walory estetyczne.

Donice gliniane do ogrodu

Zapraszamy do przeglądania naszego katalogu doniczek z gliny! Wszystkie z produktów tego działu dostępne na Fajnedonice.pl dostępne są w neutralnych, zbliżonych do naturalnych kolorów (za wyjątkiem czarnego). Dzięki temu posiadają uniwersalny charakter i będą pasować do większości wnętrz, balkonów i tarasów. Z powodzeniem można je wykorzystać również przy aranżacji rabaty i otoczenia domu. Naturalne donice gliniane doskonale sprawdzą się zwłaszcza podczas projektowania przestrzeni w stylu rustykalnym.

Dodatkowo glina jest materiałem, który z łatwością można modyfikować – nic nie stoi na przeszkodzie, by własnoręcznie zmienić kolor doniczek czy też domalować do nich ozdoby zgodnie z własnym gustem. Ta cecha sprawia, że będą one pasować praktycznie do każdego stylu aranżacji. Niewymuszona elegancja, wysoka trwałość wykonania, uniwersalne zastosowanie – a wszystko to w zgodzie z naturą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych doniczek glinianych!

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl