Meble i dekoracje ogrodowe

Nie tylko perfekcyjne panie domu wiedzą o tym, jak wielką rolę w budowaniu klimatu przytulnego ogrodu odgrywają umiejętnie rozmieszczone drobiazgi. Niektórym może się jednak wydawać, że dekoracje ogrodowe wraz z dołączanymi do nich mebelkami to nic innego, jak niepotrzebna fanaberia. W końcu natura może przemawiać sama za siebie – i to z imponującymi skutkami! Z jednej strony to prawda, z drugiej zaś można by się zastanowić, dlaczego by nie zechcieć naturze dodatkowo pomóc? W końcu to właśnie dodatki sprawiają, że zielone wnętrze nabierze niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru i stanie się wprost nie do podrobienia.

Dzięki sklepowi Fajnedonice.pl twój ogród, wraz ze znajdującymi się w nim przyległosciami i zakątkami, otrzymają niezbędną dawkę estetycznych innowacji, które wprawią w zachwyt nie tylko ciebie, lecz również twoich gości! Nie czekaj dłużej – sprawdź nasz ofertę dekoracji ogrodowych, które umilą pobyt w twoim zielonym zakątku każdemu gościowi.

Leżaki, fotele i lampiony do ogrodu

Oferta sklepu Fajnedonice.pl w dziedzinie mebli, dekoracji i niewielkich ozdób obejmuje zarówno gadżety służące podnoszeniu walorów estetycznych ogrodu, jak również wolnostojące akcesoria, która znajdą zastosowanie nie tylko w obrębie altany czy też ogrody. Dla wygodnickich przygotowaliśmy aluminiowy, wytrzymały i zarazem lekki leżak, który pozwoli ci leniuchować nie tylko na zewnątrz domu, lecz także na balkonie czy tarasie. Wszystkich tych, dla których najważniejsza jest praktyczność połączona z atrakcyjnym wyglądem, zachęcamy do przejrzenia asortymentu naszych nowoczesnych i zarazem eleganckich karafek i butelek, które znajdą zastosowanie nie tylko pod altaną, lecz również w ruchliwej kuchni.

Do tego polecamy dołączyć wysokiej jakości ozdobne akcesoria wykonane z delikatnej, białej jak śnieg porcelany – ukryte w kątach altanki czy też na rabacie między kwiatami porcelanowe ptaszki będą stanowić doskonałe dopełnienie całej kompozycji, świadcząc o wysmakowanym guście właściciela ogrodu. Zapraszamy do przeglądania naszego asortymentu dekoracji ogrodowych!

 

 

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Misa Decowood Bowl XL

Misa Decowood Bowl XL

Cena: 199,00 PLN


Misa Lana Galleon

Misa Lana Galleon

Cena: 35,50 PLN


Obrazek 3D

Obrazek 3D

Cena: 11,99 PLN

  Poprzednia cena: 17,80 PLN


Obrazek 3D

Obrazek 3D

Cena: 11,99 PLN

  Poprzednia cena: 17,80 PLN


Obrazek 3D niebieski

Obrazek 3D niebieski

Cena: 11,99 PLN

  Poprzednia cena: 17,80 PLN


Deko Heart Boat White wysokość 9,5 cm

Deko Heart Boat White wysokość 9,5 cm

Cena: 35,68 PLN

  Poprzednia cena: 44,60 PLN


Iron deco etagere wysokość 51 cm

Iron deco etagere wysokość 51 cm

Cena: 69,99 PLN

  Poprzednia cena: 79,00 PLN


       [ 1 ]  2   3       następne ›     ostatnie »
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl