Doniczki i donice do domu

Nie wyobrażasz sobie własnego domu bez roślinności? Lubisz otaczać się zielenią, a wnętrze bez kwiatów jest dla ciebie niekompletne i bezbarwne? Potrzebujesz kontaktu z roślinami nie tylko poza domem? Jeśli na wszystkie trzy powyższe pytania odpowiedź była twierdząca, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą donic domowych! W naszym sklepie posiadamy zarówno małe, jak i duże donice do domu, dzięki czemu niezależnie od posiadanej przez ciebie przestrzeni będziesz w stanie zaaranżować ją tak, jak ci się spodoba.

Piękne kwiaty na parapetach, fuksje i monstery ukryte pod dachem mieszkania, czy też malutkie sukulenciki stojące na regałach – dzięki naszym donicom realizacje tych zielonolubnych pomysłów stają się możliwe! Już teraz skorzystaj z naszego katalogu produktów, dzięki któremu ograniczać będzie cię jedynie twoja wyobraźnia! Nasze doniczki do domu sprawią, że każde wnętrze, które zostanie w nie wyposażone, prezentować się będzie świeżo, elegancko i bezpretensjonalnie zarazem. Nie tylko ty, ale również twoi goście na pewno docenią zalety płynące z rozmieszczenia roślin wewnątrz domu.

Nowoczesne doniczki do domu

Sklep Fajnedonice.pl, jak sama jego nazwa zresztą wskazuje, w asortymencie posiada nowoczesne doniczki do domu, które zapewnią schronienie wszystkim tym roślinom, których miejscem jest zacisze czterech ścian. W naszym sklepie posiadamy zarówno małe, jak i duże donice do domu, dzięki czemu niezależnie od posiadanej przez ciebie przestrzeni będziesz w stanie zaaranżować ją tak, jak ci się spodoba. Nasz asortyment obejmuje produkty wykonane przede wszystkim w zgodzie z naturą. Każda z naszych doniczek cechuje się pewnym minimalizmem, wynikającym z przywiązania do naturalnych materiałów. Tego typu estetyka, z ducha skandynawska, sprawia, że nasze donice są uniwersalne i pasować będą do większości wnętrz.W łatwy sposób poddają się też modyfikacjom.

Zachęcamy do eksperymentów, których bazą będą nasze doniczki do domu! Zazwyczaj surowe materiały, z jakich je wykonano, z lubością poddadzą się przemalowaniu, dodaniu akcentów i zmianie kolorystyki. Dodatkowo posiadamy w ofercie eleganckie, nowoczesne doniczki do domu wykonane z tworzyw sztucznych, które będą stanowić świetne uzupełnienie zimnych, oszczędnych w wyrazie wnętrz.

 

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Biala misa Bright Boat

Biala misa Bright Boat

Cena: 19,99 PLN

  Poprzednia cena: 24,00 PLN


Donica lilia Chalky Lily wysokość: 11 cm

Donica lilia Chalky Lily wysokość: 11 cm

Cena: 9,56 PLN

  Poprzednia cena: 12,00 PLN


Donica lilia Chalky Lily wysokość: 12 cm

Donica lilia Chalky Lily wysokość: 12 cm

Cena: 12,16 PLN

  Poprzednia cena: 15,00 PLN


Donica lilia Olive Lily wysokość: 11 cm

Donica lilia Olive Lily wysokość: 11 cm

Cena: 9,56 PLN

  Poprzednia cena: 12,00 PLN


Donica na zioła Mint

Donica na zioła Mint

Cena: 14,20 PLN


Doniczka lilia Grey Lily wysokość: 11 cm

Doniczka lilia Grey Lily wysokość: 11 cm

Cena: 9,56 PLN

  Poprzednia cena: 12,00 PLN


       [ 1 ]  2   3   4       następne ›     ostatnie »
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl