Dekoracje ogrodowe

Sklep Fajnedonice.pl z przyjemnością prezentuje bogaty wybór dekoracji ogrodowych. Dzięki nim twój ogród będzie miejscem jeszcze bardziej przytulnym niż dotychczas! W momencie, gdy drzewa, donice i rośliny znajdą się na swoich miejscach, przychodzi czas na aranżację zielonej przestrzeni tak, by była ona jednocześnie efektowna, estetyczna i przyjemna dla oka. Nierzadko też może wprawiać twoich gości w pozytywne osłupienie! Inspiracje i pomysły, jakie poznasz dzięki naszym dekoracjom ogrodowym sprawią, że twój ogród nabierze nowego blasku i poszerzy się o kilka użytecznych funkcji. Jeśli szukasz oryginalnych, funkcjonalnych i jednocześnie ciekawych wizualnie rozwiązań odświeżających wygląd zewnętrznych partii domu, mamy coś dla ciebie. Skorzystaj z naszej oferty wyposażenia poprawiającego walory estetyczne ogrodu, dzięki czemu wprawisz swoich gości w zachwyt, a samemu zapewnisz sobie miejsce pozwalające na doskonały relaks w zaciszu zielonego zakątka.

Ozdoby do ogrodu 

W asortymencie posiadamy dekoracje ogrodowe, które zarówno wpłynąć mogą na codzienny komfort użytkowania ogrodu, jak również stanowić będą zaskakujące, niecodzienne sposoby na poprawienie jego walorów estetycznych. Jeśli cenisz sobie relaks z lekką domieszką romantyzmu, polecamy zapoznać się z naszą ofertą huśtawek ogrodowych. Nie daj się jednak zwieść słodyczy, jaką niesie jej widok: każda z nich to wytrzymałe urządzenie wykonane z wytrzymałych stopów metali, które przetrwają nie tylko burzę uczuć. Doskonale wyglądać będą oplecione bluszczem lub zatopione w zakątku ogrodu w stylu angielskim.

Do tego możesz skomponować je z porozrzucanymi tu i ówdzie po ogrodzie figurkami, których posiadamy w sklepie mnóstwo. Nie zapomnij przy tym o odpowiednim oświetleniu! Do tego przydadzą ci się latarenki ogrodowe: zasilane ciepłym, naturalnym światłem świecy, będą stanowić doskonałe, nieco tajemnicze dopełnienie ostatecznego wyglądu całości. Dla zmarzluchów, którzy do późna lubią siedzieć na powietrzu, polecamy zaś żeliwny piecyk ogrodowy, który stanowić będzie eleganckie i praktyczne zarazem dopełnienie wyglądu altany.
 

 

 

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Huśtawka ogrodowa - podwójna

Huśtawka ogrodowa - podwójna

Cena: 990,50 PLN

  Poprzednia cena: 1471,90 PLN


Figurka ogrodowa - Jeżyk

Figurka ogrodowa - Jeżyk

Cena: 17,80 PLN


Figurka ogrodowa - Ptaszek

Figurka ogrodowa - Ptaszek

Cena: 24,30 PLN


Figurka ogrodowa - Sówka

Figurka ogrodowa - Sówka

Cena: 21,90 PLN


       [ 1 ]  2       następne ›     ostatnie »
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl