Wysoka donica Nuevo Auth wysokość 100 cm

Wysoka donica Nuevo Auth wysokość 100 cm
  • Cena: 699,00 PLN
  • Dostępność: Wysyłka w przeciągu 48h
  • Dostępne: 3 szt.Wysoka donica ogrodowa Nuevo Auth wysokość 100 cm w jasnoszarym kolorze jest elegancka i bardzo solidna. Została wykonana z mieszanki betonu i włókna szklanego. Produkt ten jest lekki, waży 17 kilogramów. Niewielka waga nie sprawia jednak, że donica może się łatwo przewrócić. Wręcz przeciwnie – jest na tyle stabilna, że bez problemu stawi opór silnym wiatrom. W mrozoodpornej donicy z otworem odwadniającym można nasadzać kwiaty bezpośrednio, nie używając dodatkowych pojemników do donicy. Wyróżnia ją smukłość i wysokość – ma 100 cm. Dzięki temu można w niej sadzić takie rośliny, jak zwracający na siebie uwagę bukszpan, trawy ozdobne czy niewielkie drzewa lub krzewy. Wysoka donica ogrodowa Nuevo Auth sprawdzi się też do wysokich okazów róż, które w trakcie kwitnienia utworzą eleganckie różane drzewko.

 

Wysoka donica ogrodowa w kolorze jasnoszarym.

Prezentuje się smukle i elegancko, nie potrzebuje wielu dekoracyjnych roślin, wystarczy niewielki bukszpan, a i tak skupi na sobie uwagę.

 

  • Wymiary:

wysokość: 100 cm.

średnica: 56 cm.

  • Pozostałe parametry:

waga: 17 kg

mrozoodporna

gwarancja 24 m-c

można nasadzać bezpośrednio

posiada otwór odwadniający.

  • Materiał:

Clayfibre czyli beton wzmocniony włóknem szklanym.
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:

Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl