Donice na taras

Zielone tarasy latem zapewniają odrobinę upragnionego cienia i chronią przed palącym słońcem. Z naszymi doniczkami aranżacja stylowego tarasu jest łatwa i przyjemna. Klasyczne kształty i kolory sprawdzą się w każdym miejscu. Piękne doniczki o fakturze drewna uzupełnią naturalne wykończenie tarasów naszych klientów. Oferujemy nieszablonowe doniczki na taras urządzony w Twoim ulubionym stylu. Niespotykane kształty oraz głęboka kolorystyka dadzą możliwość podkreślenia piękna zieleni i stworzą dla niej odpowiednią oprawę i kontrast. Dysponujemy donicami zarówno na niewielkie rośliny, jak również większe tuje, drzewka oraz krzewy.

Doniczki tarasowe - szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór doniczek w różnych kształtach. Oferujemy szerokie donice prostokątne, w których zmieścisz kilka mniejszych roślin posadzonych obok siebie. W naszych magazynach nie brakuje również wysokich donic tarasowych przeznaczonych do sadzenia w nich okazalszych krzewów lub drzewek. Posiadamy też małe doniczki na taras, które przeznaczone są do sadzenia pojedynczych, mniejszych kwiatów, np. bratków, fiołków czy roślin cebulkowych.

W sklepie fajnedonice.pl zaaranżujesz swój taras według własnych upodobań. Doniczki o prostych, geometrycznych kształtach, pomalowane na różne odcienie szarości doskonale wpiszą się w nowoczesny wystrój lub styl surowy styl skandynawski. Rattanowe donice tarasowe, które występują w odcieniach piaskowych czy taupe, idealnie podkreślą charakter Twojego rustykalnego tarasu, na którym dominują kolory ziemi.

Jeśli hodujesz całoroczne rośliny doniczkowe, musisz zadbać o to, by Twoje donice na taras były odporne na działanie czynników atmosferycznych. W naszym sklepie znajdziesz doniczki wykonane z clayfibre’y, czyli mieszkanki betonu i włókna szklanego, która zapewnia odporność na mróz i śnieg. Rattanowe donice tarasowe także doskonale spisują się jako doniczka zewnętrzna. Doniczki tarasowe w naszym sklepie są objęte gwarancją.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko donice na taras. Posiadamy też donice na balkon oraz sprzedajemy wielopoziomowe, metalowe regały na rośliny oraz rattanowe, przytwierdzane do ściany osłonki, którymi ochronisz zarówno donice, jak i rośliny. Cały ten asortyment daje ogromne możliwości w tworzeniu wystroju tarasu, który może stać się wizytówką Twojego domu.

 

 

 

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Osłonka z rattanu przykręcana do ściany

Osłonka z rattanu przykręcana do ściany

Cena: 39,90 PLN

  Poprzednia cena: 53,70 PLN


       [ 1 ]  2       następne ›     ostatnie »
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl