Canvas - dekoracje

Płócienne dekoracje to doskonały sposób na dodanie uroku praktycznie każdej przestrzeni w wielu zakątkach twojego domu. Niezależnie od tego, czy mówimy o intensywnie użytkowanych wnętrzach w rodzaju pachnącej przyprawami kuchni, rozświetlanego promieniami słońca salonu i witającego mieszkańców przedpokoju, czy też na myśli mamy ozdobiony roślinami taras, wyposażoną w grilla altanę, czy może ukwiecony pelargoniami balkon – dekoracje z płótna sprawią, że każde z tych miejsc będzie cieszyć oczy gości i domowników, nierzadko wzbudzając w nich zachwyt spowodowany dbałością o detale.

Przywiązanie pani domu do detalu jest bowiem nieodzownym elementem maksymalizującym walory dekoru panującego w mieszkaniu, a nic nie podkreśli go tak, jak dyskretne, niepozbawione jednak wyjątkowego charakteru drobiazgi poukrywane gdzieniegdzie na ścianach twojego gniazdka. Dzięki wykonanym z materiału ozdobom stanie się ono jeszcze bardziej przytulne, a czas spędzany w jego zakamarkach stanie się jeszcze bardziej przyjemny.

Obrazy i zegarki - akcesoria dekoracyjne 

Dekoracje płócienne (ang. canvas) dostępne w sklepie FajneDonice.pl to doskonały sposób na niezobowiązujące upiększenie przestrzeni, dzięki któremu nadasz wyjątkowego charakteru aranżacjom zarówno w środku domu, jak również wokół niego. Wykonane z wytrzymałego, fabrycznie impregnowanego płótna, dekoracje z naszego asortymentu są odporne na działanie wysokich temperatur, intensywnego promieniowania ultrafioletowego, a także spalin pochodzenia kulinarnego. Jedyne, czym musisz się martwić, to zadbanie, by nowe akcesoria dekoracyjne w twoim domu nie zostały wystawione na intensywny deszcz i śnieg – wilgoć może bowiem zaszkodzić delikatnym wzorom i subtelnej kolorystyce, którą cechuje się każdy wyrób dostępny w tej sekcji. Również drewno, stanowiące podstawę każdego z akcesoriów, wskutek działania wilgoci może zbutwieć i negatywnie wpłynąć zarówno na wygląd, jak również na wytrzymałość zaprezentowanego na drewnianej kanwie dekoru. Ozdoby z tej kategorii polecamy wieszać przede wszystkim na zadaszonym terenie (również poza obrębem domu).

W przypadku jakichkolwiek pytań, które dotyczyć by mogły zarówno specyfikacji technicznej ozdób, jak również jego dostępności w naszym asortymencie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące zagadnienia, rozwiejemy wszystkie niejasności, a także doradzimy w kwestii odpowiedniej dostawy. Satysfakcja klienta jest dla nas bowiem ostatecznym celem każdej transakcji. Życzymy jak najbardziej udanych zakupów!

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Obrazek 3D

Obrazek 3D

Cena: 11,99 PLN

  Poprzednia cena: 17,80 PLN


Obrazek 3D

Obrazek 3D

Cena: 11,99 PLN

  Poprzednia cena: 17,80 PLN


Obrazek 3D niebieski

Obrazek 3D niebieski

Cena: 11,99 PLN

  Poprzednia cena: 17,80 PLN


Panel kuchenny obraz

Panel kuchenny obraz

Cena: 49,99 PLN


Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl