Białe i piaskowe donice ogrodowe z betonu - Seria Desert

W serii Desert oferujemy doniczki w kolorach białym oraz delikatnym piaskowym. Jeśli zatem lubisz jasne przestrzenie ogrodowe, donice z serii Desert z pewnością przypadną Ci do gustu. Wszystkie doniczki z tej serii wykonane są z clayfibre’y, czyli lekkiego, ale wytrzymałego betonu z domieszką włókna szklanego. Dzięki temu donice są mrozoodporne, a także nie ulegają szkodliwemu działaniu opadów śniegu, deszczu czy gradu. Doniczki posiadają otwór odwadniający, a rośliny można zasadzać w nich bezpośrednio. Gwarancja na donice ogrodowe wykonane z calyfibre’y to aż dwadzieścia cztery miesiące. Nie musisz zatem martwić się o ich wcześniejsze zużycie. Przejrzyj naszą ofertę i spośród szerokiej gamy kształtów i rozmiarów wybierz te, które najlepiej wpiszą się w Twój ogród i zapewnią roślinom odpowiedni wzrost. Jeśli szczególnie dbasz o estetyczną spójność, w tej serii oferujemy Ci zarówno piaskowe, jak i białe donice ogrodowe z betonu.

Białe donice w serii Desert

Birgular – to niskie, prostokątne donice. Idealnie nadają się do zasadzenia w nich rządku drobnych kwiatów. Znakomicie sprawdzają się na tarasach oraz w ogrodach. Ich wysokość i głębokość są jednakowe – idealnie zachowane proporcje pozwalają na dowolną aranżację ogrodu przy użyciu tych donic.

Prostokątne donice tarasowe – to lekkie donice przeznczone do zasadzania niewielkich kwiatów tarasowych. Jeśli lubisz kolorowe pelargonie, ten typ doniczek z pewnością idealnie pozwoli Ci je wyeksponować.

Nuevo – to wysokie donice ogrodowe o okrągłym przekroju. Są niezwykle eleganckie. Ich smukły wygląd doskonale skontrastuje się z obłymi krzaczkami, takimi jak bukszpan. Bardziej okazałe rośliny również będą prezentować się w nich pięknie.

Conihi – to białe donice ogrodowe z betonu. Ich kwadratowy przekrój zmniejsza się ku dołowi. Krawędź jest delikatnie zakrzywiona, co nadaje doniczce elegancji i sprawia, nie ma ona kształtu klasycznego, odwróconego ostrosłupa.

Misy ogrodowe – pięknie prezentują się w nich drobne kompozycje roślinne. Misy mają klasyczny, elegancji wygląd. Subtelna faktura pozbawiona dodatkowych zdobień dodaje im szyku i sprawia, że ten typ doniczek jest ozdobą samą w sobie.

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Misa Standard Desert średnica 39 cm

Misa Standard  Desert średnica 39 cm

Cena: 79,99 PLN

  Poprzednia cena: 121,44 PLN


Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl