Donice betonowe do każdego ogrodu - Seria AuthGrey

Seria AuthGrey to bardzo duży wybór donic ogrodowych w kolorze jasnoszarym. Różnorakie kształty i rozmiary pozwolą Ci idealnie dopasować doniczki do wystroju ogrodu oraz gatunków roślin, które go zdobią. Materiał, z którego są wykonane to clayfibre’a – lekka i wytrzymała mieszanka betonu i włókna szklanego, która zapewnia odporność na mróz oraz trudne warunki pogodowe, jak choćby śnieg, grad czy marznący deszcz. Jednocześnie są lekkie. Posiadają otwór odwadniający, a rośliny można zasadzać w nich bezpośrednio. Betonowe donice ogrodowe obejmuje dwuletnia gwarancja. W serii AuthGrey znajdziesz nie tylko donice, ale również elementy drobnej architektury, takie jak kolumny ogrodowe. Niektóre z donic są subtelnie zdobione, dzięki czemu idealnie wpiszą w klasyczny wystrój ogrodu.

Betonowe donice ogrodowe z serii AuthGrey

Okrągłe donice – to klasyczne doniczki, których wysokość i średnica są niemal identyczne. Dzięki tym idealnym proporcjom okrągłe donice znakomicie sprawdzą się wzdłuż alejek. Występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu dobierzesz donicę zarówno do niewielkich kwiatków, jak i bardziej okazałych dracen czy juk. Ich faktura jest gładka.

Misy ogrodowe – idealne doniczki do zasadzania w nich drobnych kompozycji kwiatowe. Podobnie jak okrągłe donice misy także nie posiadają dodatkowych zdobień. Gładka faktura pozwala im wpasować się w wiele rodzajów aranżacji ogrodu.

Kostki Cubi – te sześcienne, betonowe donice ogrodowe znakomicie sprawdzą się w minimalistycznych aranżacjach ogrodu. Są znakomitą alternatywą dla doniczek okrągłych.

Prostokątne donice Bigular – to niskie i szerokie doniczki, w których możesz posadzić kilka roślin obok siebie. Pięknie prezentują na tarasach, balkonach i w ogrodach. • Wysokie donice – przeznaczone są do sadzenia bardziej okazałych roślin o rozbudowanych korzeniach. Znajdziesz u nas doniczki z gładką fakturą oraz delikatnie zdobione. • Donica ścianka – to prostokątna, wysoka docina o znacznej szerokości. Idealnie nadaje się do oddzielenia od siebie poszczególnych części ogrodu. Zmieścisz w niej rządek kilku mniejszych roślin.

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę
       [ 1 ]  2   3       następne ›     ostatnie »
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl