Donice ogrodowe - doniczki zewnętrzne

Pięknego ogrodu nie tworzą jedynie zadbane i wypielęgnowane rośliny, ale również uzupełniające go akcesoria i mała architektura. Wszystko to, by cieszyć oko, musi tworzyć harmonijną całość. W każdym przydomowym ogrodzie lub na tarasie znajdują się piękne, doniczkowe rośliny. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz doniczki ogrodowe w wielu rozmiarach, kształtach oraz stylach. Czym charakteryzują się donice ogrodowe? Muszą być odporne na zmienne warunki. Dlatego w naszej ofercie znajdują się mrozoodporne doniczki wykonane z clayfibre’y, czyli bardzo trwałej mieszanki betonu i włókna szklanego, która wytrzymuje niskie temperatury oraz opady śniegu i marznącego deszczu. Doniczki zewnętrzne wykonane z tego materiału są objęte dwuletnią gwarancją.

Doniczki ogrodowe w naszym sklepie

Znajdziesz u nas doniczk zewnętrznei, które z pewnością dopasujesz do wystroju swojego tarasu lub ogrodu, a także do potrzeb Twoich roślin. Oferujemy doniczki, które powiesisz na ścianie lub balustradzie, a także duże donice ogrodowe, w których zmieścisz wyższe i bardziej okazałe rośliny. Donice te jednocześnie gwarantują stabilność podczas silniejszych podmuchów wiatru. Posiadają odwadniający otwór, a rośliny można nasadzać w nich bezpośrednio, bez używania dodatkowych pojemników wewnątrz donicy.

Zaaranżuj swój ogród z naszymi donicami zewnętrznymi

Nieważne w jakim stylu planujesz zaaranżować swój ogród lub w jakim wystroju został już urządzony. Fajnedonice.pl oferują doniczki w różnych kształtach i kolorach. Znajdziesz tu proste, geometryczne donice w kształcie prostopadłościanów, walców lub zbliżone kształtem do stożków. Mamy również doniczki przypominające miski lub takie o mniej regularnych, ozdobnych kształtach. Wystrój swojego ogrodu podkreślisz również, wybierając donicę o gładkiej lub zdobionej fakturze. Do wyboru masz także szeroką gamę kolorów. Znajdziesz u nas doniczki w różnych odcieniach brązów, beży i szarości, a także donice w innych kolorach, takich jak piaskowy, biały, czarny czy niebieski. Nasz asortyment znakomicie wpisze się w każdy styl, a szczególnie podkreśli wystroje rustykalne, nowoczesne czy skandynawskie.

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę
       [ 1 ]  2   3   4   5   6   7   8   9   10       następne ›     ostatnie »
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl