Donice mrozoodporne ceramiczne

Gdy nadejdzie zima, przed niskimi temperaturami należy ochronić nie tylko same rośliny. Zabezpieczone przed chłodem powinny być także donice, które dzięki temu nie rozpadną się pod wpływem mrozów i będą w stanie wytrzymać nawet najbardziej ostre warunki atmosferyczne. Ceramiczne donice mrozoodporne dostępne w sklepie Fajnedonice.pl to akcesoria wykonane z najwyższej jakości stopów gliny i betonu, które wzmocnione są dodatkowo włóknem szklanym. Taki skład surowca nadaje tym donicom bardzo wysoką trwałość, która doskonale sprawdza się w starciu z temperaturami poniżej zera.

Dzięki domieszce włókna szklanego doniczki mrozoodporne są też niewrażliwe na długotrwałą ekspozycję słoneczną, co sprawia, że doskonale sprawdzą się również w bardzo nasłonecznionych miejscach, takich jak balkony położone na stronie południowej domu, tarasy na dachach i tym podobne. Ceramiczne donice ogrodowe, które posiadamy w asortymencie, są przy tym sprzętem bardzo solidnym, o czym świadczy pokaźna masa każdej z nich – potrafi ona dochodzić nawet do 4 kg!

Donica mrozoodporna przed domem

Doniczki mrozoodporne dostępne w naszym sklepie charakteryzują się nie tylko doskonałymi parametrami użytkowymi, lecz także nowoczesnym, minimalistycznym designem utrzymanym w stonowanych barwach. Taki wygląd sprawia, że nasze donice mrozodorpone będą pasować do większości aranżacji – nie tylko tych poza domem, lecz również w wewnętrznych jego partiach, takich jak na przykład parapety. Nie przykuwają do siebie zbyt dużej uwagi, dzięki czemu naturalne piękno twoich kwiatów nie będzie niczym przytłoczone!

Polecamy łączyć nasze doniczki z różnymi stylami aranżacji ogrodu – poprzez brak jakichkolwiek zdobień pozwalają one się łączyć z rozmaitymi pomysłami. Dzięki sklepowi Fajnedonice.pl przekonasz się, że donice na zewnątrz domu mogą być solidne, wytrzymałe i jednocześnie nowoczesne! Zapraszamy do przeglądania naszego asortymentu – nawet najbardziej wybredni ogrodnicy znajdą tu coś dla siebie!

 

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Donica Ogrodowa EggPot Grey

Donica Ogrodowa EggPot Grey

Cena: 99,99 PLN


Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl