Wysokie wazony

Dla wszystkich, którzy uwielbiają kwiaty cięte, piękny wazon jest równie ważny jak jego zawartość. Jeśli produkowane masowo flakony z supermarketów nie spełniają już Twoich oczekiwań w kwestii aranżacji wnętrza, oferujemy Ci coś niezwykłego – nowe, ręcznie malowane wazony o unikatowych kształtach i wzorach. Gładkie linie i wykończenie z dbałością o szczegóły sprawiają, że nawet bez kwiatów wazon jest ozdobą przyciągającą wzrok. Jako że jest stabilny, można go postawić bezpiecznie zarówno na meblach, jak również na podłodze. Wiele barw i ciekawe wzornictwo podkreślą piękno Twojego wnętrza, dając Ci jednocześnie możliwość łatwej zmiany aranżacji pomieszczenia. Przedstawiamy Państwu nasze wazony ceramiczne.

"Wystarczy bowiem kilka drobnych zmian, by wnętrza nabrały świeżości i nowego charakteru"

Wazony wysokie dopasowane każdego wnętrza

Nasze wazony wysokie są ręcznie produkowane z masy ceramicznej i są przy tym gładkie oraz przyjemne w dotyku. Występują w kilku wariantach kolorystycznych, między innymi w czerwieniach, brązach czy w czerni. Dzięki czemu dopasujesz je do każdego wnętrza. Wysokie wazony ze sklepu fajnedonice.pl mogą podkreślić odcień dominujący w pomieszczeniu, lub wręcz przeciwnie – przełamać wiodący kolor i stanowić dla niego ciekawy kontrast. Wysoki wazon można postawić na podłodze, aby stanowił subtelną dekorację i wypełnił lukę w salonie czy sypialni. Oryginalne wzory przyciągną uwagę gości, wzbudzą ciekawość oraz ożywią pokój. Wysokie wazony zapewniają odpowiednie warunki dla ciętych kwiatów, takich jak róże, słoneczniki ozdobne, lilie czy dalie.

W naszym sklepie znajdziesz wazony wysokie w modnym fasonie Turyn. Wazony te są gustowne i zgrabne. Ich wysokość przekracza 70 cm, dlatego doskonale sprawdzą się zarówno na komodach, jak i mniejszych meblach, jak np. nocne szafki czy stoliki. Oferujemy również nieco niższe wazony wykonane z barwionego szkła. Możesz trzymać w nich krótkie kwiaty cięte, doskonale sprawdzą się też jako świeczniki. W sklepie fajnedonice.pl znajdziesz również wazony stylizowane na afrykańską sztukę użytkową. Posiadają różne kształty i wymiary, dzięki czemu sprawdzą się zarówno wtedy, jeśli chcesz w nich postawić kwiaty cięte krótkie, jak i dłuższe.
 

 

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Wysoki wazon Turyn Baltic Wood wysokość 73 cm

Wysoki wazon Turyn Baltic Wood wysokość 73 cm

Cena: 139,99 PLN

  Poprzednia cena: 163,00 PLN


Wysoki wazon Turyn Total Black wysokość 73cm

Wysoki wazon Turyn Total Black wysokość 73cm

Cena: 139,99 PLN

  Poprzednia cena: 163,00 PLN


Wysoki wazon Turyn Total Red wysokość 73cm

Wysoki wazon Turyn Total Red wysokość 73cm

Cena: 139,99 PLN

  Poprzednia cena: 163,00 PLN


Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl