Doniczki i donice do domu

Nie wyobrażasz sobie własnego domu bez roślinności? Lubisz otaczać się zielenią, a wnętrze bez kwiatów jest dla ciebie niekompletne i bezbarwne? Potrzebujesz kontaktu z roślinami nie tylko poza domem? Jeśli na wszystkie trzy powyższe pytania odpowiedź była twierdząca, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą donic domowych! W naszym sklepie posiadamy zarówno małe, jak i duże donice do domu, dzięki czemu niezależnie od posiadanej przez ciebie przestrzeni będziesz w stanie zaaranżować ją tak, jak ci się spodoba.

Piękne kwiaty na parapetach, fuksje i monstery ukryte pod dachem mieszkania, czy też malutkie sukulenciki stojące na regałach – dzięki naszym donicom realizacje tych zielonolubnych pomysłów stają się możliwe! Już teraz skorzystaj z naszego katalogu produktów, dzięki któremu ograniczać będzie cię jedynie twoja wyobraźnia! Nasze doniczki do domu sprawią, że każde wnętrze, które zostanie w nie wyposażone, prezentować się będzie świeżo, elegancko i bezpretensjonalnie zarazem. Nie tylko ty, ale również twoi goście na pewno docenią zalety płynące z rozmieszczenia roślin wewnątrz domu.

Nowoczesne doniczki do domu

Sklep Fajnedonice.pl, jak sama jego nazwa zresztą wskazuje, w asortymencie posiada nowoczesne doniczki do domu, które zapewnią schronienie wszystkim tym roślinom, których miejscem jest zacisze czterech ścian. W naszym sklepie posiadamy zarówno małe, jak i duże donice do domu, dzięki czemu niezależnie od posiadanej przez ciebie przestrzeni będziesz w stanie zaaranżować ją tak, jak ci się spodoba. Nasz asortyment obejmuje produkty wykonane przede wszystkim w zgodzie z naturą. Każda z naszych doniczek cechuje się pewnym minimalizmem, wynikającym z przywiązania do naturalnych materiałów. Tego typu estetyka, z ducha skandynawska, sprawia, że nasze donice są uniwersalne i pasować będą do większości wnętrz.W łatwy sposób poddają się też modyfikacjom.

Zachęcamy do eksperymentów, których bazą będą nasze doniczki do domu! Zazwyczaj surowe materiały, z jakich je wykonano, z lubością poddadzą się przemalowaniu, dodaniu akcentów i zmianie kolorystyki. Dodatkowo posiadamy w ofercie eleganckie, nowoczesne doniczki do domu wykonane z tworzyw sztucznych, które będą stanowić świetne uzupełnienie zimnych, oszczędnych w wyrazie wnętrz.

 

Sortuj wg 
 Pokaż  na stronę

Osłonka dekoracyjna Deko Planting okrągła wysokość 10 cm

Osłonka dekoracyjna Deko Planting okrągła wysokość 10 cm

Cena: 33,60 PLN

  Poprzednia cena: 42,00 PLN


Osłonka dekoracyjna Deko Planting wysokość 8 cm

Osłonka dekoracyjna Deko Planting wysokość 8 cm

Cena: 16,80 PLN

  Poprzednia cena: 21,00 PLN


Osłonka Mystic Club High Grey wysokość 18 cm

Osłonka Mystic Club High Grey wysokość 18 cm

Cena: 15,99 PLN

  Poprzednia cena: 23,60 PLN


Osłonka Mystic Club Pot Grey wysokość 13 cm

Osłonka Mystic Club Pot Grey wysokość 13 cm

Cena: 11,99 PLN

  Poprzednia cena: 17,50 PLN


Osłonka z motylem 12cm

Osłonka z motylem 12cm

Cena: 19,99 PLN


Osłonka z motylem 17cm

Osłonka z motylem 17cm

Cena: 25,99 PLN


Osłonka z ważką 12cm

Osłonka z ważką 12cm

Cena: 19,99 PLN


Osłonka z ważką 17cm

Osłonka z ważką 17cm

Cena: 25,99 PLN


Osłonka żabka

Osłonka żabka

Cena: 14,90 PLN


       [ 1 ]  2       następne ›     ostatnie »
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved. Copyright © by FajneDonice.pl